تبلیغات
موسسه فرهنگی شهید آوینی - خبرهای جدید
چهارشنبه 31 تیر 1388

خبرهای جدید

   نوشته شده توسط: قریب    

جنجالى ترین سفر خاتمى در اوج انتخابات


سیدمحمد خاتمی تنها 6 روز پس از انصراف از کاندیداتوری به نفع موسوی، ‌ سفرهای خارجی‌اش را آغاز کرد. از ابتدای فروردین تا 20خرداد 1388 که دوره اوج مبارزات انتخاباتی موسوی تلقی می‌شد، ‌ خاتمی نزدیک به یک سوم این ایام (20روز) را از ایران غایب بود!
به نوشته سایت خبری جهان، خاتمی در ابتدای فروردین برای سفری 8 روزه به استرالیا رفت. بعد از این سفر، ‌ فقط یک هفته در ایران ماند و سپس عازم ترکیه شد تا با دبیرکل «سازمان‌نظامی ناتو» دیدار کند. این سفر نیز مقارن با حضور «باراک اوباما» در ترکیه بود. روز 20اردیبهشت برای سفری 5روزه راهی عربستان گشت. جنجالی ترین سفر «محمدخاتمی» که گفته‌اند راز این «حلقه مفقوده» را خواهد گشود، ‌ سفری 4روزه در 11خرداد به تونس بود که باز هم از قضا، ‌ 2روز پایانی آن با سفر رئیس‌جمهور آمریکا به مصر همزمان شد. برخی رسانه‌های كشور اعلام كردند همان هنگام که «باراک اوباما» با هیأت بلندپایه‌ای از مقامات دولت آمریکا در مصر به سر می‌برد، ‌ خاتمی نیز از تونس به مصر سفر کرده است تا در باب احتمال شکست «میرحسین موسوی» و حوادث پس از انتخابات با آن هیأت گفت‌وگو کند. اگرچه خبر این ملاقات- به روال معمول و البته بسیار منطقی!- در یک جمله «تکذیب» شد، ‌ اما از رازآلودی مجموعه این سفرها نمی‌کاهد؛ سفرهایی که در پرکارترین روزهای مبارزات انتخاباتی بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد. آیا این غیبت 20 روزه خاتمی، ‌ با تکذیبیه‌های تکراری و کسالت‌آور «موجه» می شود یا روزی، ‌ راز آن «حلقه مفقوده» در پروژه ناکام مبارزه مدنی و دلیل ستایش‌های رئیس جمهور آمریکا از اصلاح‌طلبان را فاش خواهد کرد؟ افشای آنچه که البته فاش بود!

طراحان آشوب هاى اخیر مستحق آزادى نیستند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کسی که بخواهد به نظام لطمه وارد کند حقش آزادی نیست، اما تسریع در رسیدگی به حکم افرادی که زیاد در این اغتشاشات نقشی نداشته و از عوامل براندازی انقلاب نبوده‌اند امری ضروری است. سید علیرضا مرندی، در گفت و گو با برنا افزود: اگر در بین زندانیان فردی طراح بوده و به این کشور ضرر زده مجازاتش به این سادگی‌ها نخواهد بود. قوه قضائیه سریعاً باید به وضعیت این افراد رسیدگی کرده و این افراد را نمی‌توان آزاد کرد. وی همچنین درخصوص صحبت‌های هاشمی رفسنجانی در نماز جمعه گفت: چنانچه اوضاع به همین منوال پیش برود، می‌تواند به نظام لطمه وارد کند. آقای هاشمی رفسنجانی بهتر است طرفدارانشان را قانع کنند که مسیرشان درست و قانونی نبوده و از همان ابتدا باید راه قانونی را طی می‌کردند. مرندی با بیان اینکه اگر گروه معترض از همان ابتدا قانون‌گرایی کرده بودند کار به این جا نمی‌رسید، افزود: اگر طرفداران گروه معترض به بقیه جامعه بپیوندند و از ادامه وضع موجود جلوگیری کنند، به نفع کشور خواهد بود. 

زاكانى: هاشمى باید حلقه بسته اطرافیان خود را بشكند

 
نماینده مردم تهران با بیان اینكه باید در حفظ حرمت جایگاه نماز جمعه و پرهیز از مناقشه در این فضا تلاش كرد، گفت: عده اى مى خواستند حاشیه هاى نماز جمعه را ادامه پروژه درگیرى هاى اخیر براى برخورد سلبى با خود و در نهایت مظلوم نمایى و استفاده رسانه هاى غربى نمایند كه به خواسته خود نرسیدند.
به گزارش فارس، علیرضا زاكانى، نماینده مردم تهران در گفت وگویى تفضیلى درباره مسائل روز جامعه به سؤالات این خبرگزارى پاسخ گفت.
برگزارى نماز جمعه تهران به امامت آیت الله هاشمى رفسنجانى و مسائل حاشیه اى آن را به چه صورت ارزیابى مى كنید؟
با توجه به شایعات و اقدامات انجام شده براى عدم برگزارى نماز جمعه و سعى در ایجاد فضاى درگیرى و مناقشه در این فضاى معنوى، برگزارى این نماز جمعه با كمترین حاشیه اى جزء افتخارات نظام اسلامى است و هر چند با كمى صبر، تعامل و تدبیر همان حواشى هم مى توانست رخ ندهد. توجه متدینین و حاضرین در نماز جمعه به تذكرات مراجع و دلسوزان در حفظ حرمت جایگاه نماز جمعه و توجه معترضین به مواضع آقاى هاشمى و بخصوص اطرافیان ایشان در نماز جمعه كه با حفظ آرامش و صبورى خود محیط مساعدى را براى بیانات خطیب فراهم آوردند از نكات ویژه این روز بود لذا حاشیه هاى نماز جمعه این هفته نباید اصل موضوع را دچار خدشه نماید البته عده اى مى خواستند حاشیه هاى نماز جمعه را ادامه پروژه درگیرى هاى اخیر براى برخورد سلبى با خود و در نهایت مظلوم نمایى و استفاده رسانه هاى غربى نمایند كه به خواسته خود نرسیدند.
خطیب نماز جمعه تهران آیا در خطبه ها اصل بى طرفى را رعایت كرد؟
خطیب نماز جمعه پس از سكوت سؤال برانگیز و طولانى خود نتوانست اصل بى طرفى را رعایت نماید و تنها دغدغه ایشان راضى نمودن یك طرف از منتقدین بود كه این موضوع با توقعات از وى و درایت سیاسى ایشان كاملاً در تضاد بود. نفس حضور ایشان در نماز جمعه پروژه تبلیغ بدخواهان در قهر ایشان را باطل كرد و باعث ناامیدى عناصرى شد كه به دنبال مقابله  مسؤولان در درون نظام بودند. از سویى برخلاف تبلیغات گسترده مخالفان در مورد بسته بودن فضاى سیاسى جامعه یكى از موثرترین رسانه هاى دینى و مذهبى كشور به طرح مطالب و برداشت آزادانه از انتخابات اخیر قرار گرفت و با پخش این مراسم از شبكه هاى رادیویى و تلویزیونى، ظرفیت تبادل افكار در كشور به نمایش گذاشته شد. خطیب نماز جمعه تهران با مقایسه خود با مرحوم حضرت آیت الله طالقانى سطح توقعات را از خود بسیار بالا بردند ولیكن در ادامه سخنان خود نتوانستند پاسخگوى این توقعات باشند و بسیار متاثر از فضاى اطراف خود اخذ موضع نمودند. البته سابقه آقاى هاشمى در بحران هاى ابتداى انقلاب و نقش ایشان در روشنگرى ابهامات پیچیده توقعات را از وى دوچندان مى نماید كه در این خصوص انتظار قشر عظیمى از مخاطبان ایشان بى پاسخ ماند. همچنین توقع این بود كه ایشان با ابهام زدایى پیرامون شبهات پیش آمده در مورد مواضع سیاسى خودشان و رفتارهاى غلط اطرافیان خود به تبیین ابعاد پیچیده و شرایط خطیر كنونى بپردازند و در مسیر تثبیت شرایط جامعه و ایجاد زمینه كار و تلاش در فضاى تفاهم آمیز و برمدار قانون تاكید  داشته باشند و بستر تحقق مطالبات مقام معظم رهبرى در نماز جمعه تاریخى جمعه پس از انتخابات را فراهم آوردند كه ایشان از این فرصت استفاده ننمودند و پاسخى به سوالات اساسى متدینین و دلسوزان نظام نداده و به هیچ وجه به وظیفه خود عمل نكردند و بلكه متاسفانه خلاف آن را دنبال نمودند.
آقاى هاشمى در نماز جمعه تهران از یك سو بر اصل قانونگرایى تاكید  داشتند و از سوى دیگر آزادى اغتشاشگران را خواستار شدند، آیا اتخاذ مواضع این چنینى ناشى از تضاد در سخنان ایشان بوده است؟
اصرار صحیح ایشان بر قانونگرایى و اصل تبعیت از قانون با خواسته راهكارگونه ایشان مبنى بر آزادى دستگیرشدگان داراى تضاد است چرا كه قانون شكنى از طرف هر كسى باید با برخورد قانونى پاسخ داده شود. به نظر مى رسد آقاى هاشمى تحت فشار شدیدى از سوى اطرافیان و برخى عناصر سیاسى دوم خردادى قرار دارند و بسیارى از مواضع ایشان براى راضى نگه داشتن این افراد است و با مواضع اصلى خود كه در گذشته شاهد آن بوده ایم فاصله گرفته اند. فضاى حاكم بر سخنان ایشان ریشه در رفتار نادرست وى قبل از انتخابات در كمك وساماندهى جبهه مخالفین اصولگرایان داشت و از طرفى بیانگر كانالیزه شدنشان در دریافت اخبار است، به نظر مى رسد ایشان باید سریعاً حلقه بسته اطرافیان خود را بشكنند و واقع بینانه به مسائل بپردازند تا راهكارهاى واقعى ترى را پیشنهاد كنند.
سخنان آقاى هاشمى تا چه حد توانست افكار عمومى را اقناع كند؟
با توجه به تذكر بجاى جناب آقاى هاشمى در مورد عدم ایجاد تردید در افكار عمومى، برخى از مواضع ایشان به صراحت القاى تردید به افكار عمومى بود. مغفول ماندن رفتارهاى قانون شكنانه برخى از كاندیداهاى ریاست جمهورى از نگاه نقادانه آقاى هاشمى جاى تعجب داشت، افرادى كه هیچ تذكرى از ایشان به خاطر قانون شكنى خود دریافت نكردند و همین موضوع مى تواند بى طرفى خطیب جمعه را دچار خدشه كند و قانون شكنان را به تداوم این مسیر تشویق نماید، فرصت همچنان براى آقاى هاشمى باقى است. به نظرم اعمال قانون در مورد تخلفات اطرافیان ایشان باید با دستور صریح خودشان آغاز شود (برخى فرزندان وى،  رئیس دانشگاه آزاد اسلامى و... ) و این مطلب مى تواند به افتخارات وى بیفزاید.


 


feet complaints
سه شنبه 28 شهریور 1396 12:36 ق.ظ
Appreciate the recommendation. Will try it out.
Foot Complaints
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:52 ب.ظ
I simply could not go away your site prior to suggesting that I really enjoyed the usual info an individual supply on your visitors?
Is gonna be back steadily to check out new posts
Foot Complaints
چهارشنبه 11 مرداد 1396 04:43 ب.ظ
This site definitely has all of the information I wanted concerning this
subject and didn't know who to ask.
قابل توجه تمامیه مدیران فروشگاه ها و سایت ها و وبلاگها
دوشنبه 5 مرداد 1388 06:11 ب.ظ
با سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار عالی دارید
قابل توجه تمامیه مدیران فروشگاه ها و سایت ها و وبلاگها

اگر میخواهید به صورت کاملا رایگان با صدها سایت و وبلاگ تبادل بنر و لینک کنید به صورت یکجا و یک شبه افزایش بازدید چشمگیر داشت باشید به نوین بنر بپیوندید
افزایش رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جستجوگر و افزایش چشمگیر ترافیک و بازدید وب سایت شما ... افزایش نامحدود بازدید کنندگان وب سایت شما ... هر روز هزاران نفر نظارگار شما خواهند بود ...

... ***اگر بنر ندارید ما برایتان بنر رایگان طراحی میکنیم*** ...

شما فقط با ما تبادل بنر میکنید اما بنرتان در صدها وبلاگ و سایت نمایش داده میشه این سیستم کاملا رایگان است
نحوه کار با سیستم بدین صورت است كه شما ابتدا کد بنر راندوم سیستم ما را در جای مناسبی از وب سایت خود قرار میدهید.سپس ادرس بنر و وبلاگ یا سایت خود را برای ما ارسال میکنید بعد هم بنر شما به صورت تصادفی در تمامیه وبسایت های ثبت شده در سیستم نوین بنر نشان داده خواهد شد .سیستم راندوم بنر ما در زمان کوتاه ارسال بازدید کننده های فراوانی را به سایت یا وبلاگ شما تضمین خواهد کرد با این سیستم تبادل بنر میتوانید به بهترین نحو سایت اینترنتی خود را در معرض دید تعداد زیادی بازدیدكننده قرار دهید می توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه اقدام به تبلیغات گسترده برای سایت یا وبلاگ خود نمایید.تاکید میکنم این سیستم کاملا رایگان می باشد اگر وب سایت500 بازدید در روز دارید هرچه سریع تر در سیستم راندوم بنر ما عضو شوید تبادل بنر با سیستم نوین بنر همانند تبادل بنر کردن با صدها وبسایت با بازدید بالا است
یك تبادل بنر عالی و منصفانه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای!!!!!


... ***جهت نمایش تبلیغات خود در بزرگترین و معتبرترین سیستم تبلیغات اینترنتی به ادرس زیر مراجعه کنید*** ...
آدرس
www.novinbanner.mihanblog.com
... ***اگر بنر ندارید ما برایتان بنر رایگان طراحی میکنیم*** ...
... ***اگر میخواهید با صدا ها سایت و وبلاگ تبادل بنر کنید به ما بپیوندید*** ...
... ***نوین بنر محلی برای تجمع وبمسترهای حرفه ای هرچه سریع تر به ما بپیوندید*** ...
دوست یابی ( دوست یابی در عرض 2 سوت )
یکشنبه 4 مرداد 1388 09:41 ب.ظ
با سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار عالی دارید
سایت دوست یابی در عرض ۲ سوت آماده ارائه خدمات در زمینه دوست یابی به شما دوستان عزیز می باشد
جایی که شما میتوانی آدرس منحصر به فرد اینترنتی داشته باشید جستجو برای همسر

هر لحظه با دوستانتان در ارتباط باشید
جستجو برای دوست
دوستان خود را سورپرایز کنید
پیدا کردن دوستان قدیمی
آنچه که هستید و آنچه علاقه دارید را بیان کنید
پیدا کردن دوستان جدید
برای دوستانتان کارت تبریک ارسال نمایید
ایجاد پروفایل اختصاصی
ایجاد آلبوم عکس
اولین وبلاگ دوستیابی به صورت انلاین

ادرس
www.box-fa.mihanblog.com
Shop4Blog
یکشنبه 4 مرداد 1388 09:11 ب.ظ
سلام
کسب درآمد حتی بدون نیاز به یک ریال سرمایه
- بدون نیاز به داشتن داشتن مکان فیزیکی
- بدون نیاز به داشتن داشتن حتی یک کارمند
- بدون نیاز به سرمایه برای خرید اجناس
- بدون داشتن گرفتاری های فروش مانند بسته بندی، گارانتی و خدمات پس از فروش
دوبار در ماه حقوق بگیرید
آدرس ما: http://www.Shop4Blog.com
منتظرتون هستیم
نوین بنر
چهارشنبه 31 تیر 1388 07:11 ب.ظ
با سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار عالی دارید
قابل توجه تمامیه مدیران فروشگاه ها و سایت ها و وبلاگها

اگر میخواهید به صورت کاملا رایگان با صدها سایت و وبلاگ تبادل بنر و لینک کنید به صورت یکجا و یک شبه افزایش بازدید چشمگیر داشت باشید به نوین بنر بپیوندید
افزایش رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جستجوگر و افزایش چشمگیر ترافیک و بازدید وب سایت شما ... افزایش نامحدود بازدید کنندگان وب سایت شما ... هر روز هزاران نفر نظارگار شما خواهند بود ...

... ***اگر بنر ندارید ما برایتان بنر رایگان طراحی میکنیم*** ...

شما فقط با ما تبادل بنر میکنید اما بنرتان در صدها وبلاگ و سایت نمایش داده میشه این سیستم کاملا رایگان است
نحوه کار با سیستم بدین صورت است كه شما ابتدا کد بنر راندوم سیستم ما را در جای مناسبی از وب سایت خود قرار میدهید.سپس ادرس بنر و وبلاگ یا سایت خود را برای ما ارسال میکنید بعد هم بنر شما به صورت تصادفی در تمامیه وبسایت های ثبت شده در سیستم نوین بنر نشان داده خواهد شد .سیستم راندوم بنر ما در زمان کوتاه ارسال بازدید کننده های فراوانی را به سایت یا وبلاگ شما تضمین خواهد کرد با این سیستم تبادل بنر میتوانید به بهترین نحو سایت اینترنتی خود را در معرض دید تعداد زیادی بازدیدكننده قرار دهید می توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه اقدام به تبلیغات گسترده برای سایت یا وبلاگ خود نمایید.تاکید میکنم این سیستم کاملا رایگان می باشد اگر وب سایت500 بازدید در روز دارید هرچه سریع تر در سیستم راندوم بنر ما عضو شوید تبادل بنر با سیستم نوین بنر همانند تبادل بنر کردن با صدها وبسایت با بازدید بالا است
یك تبادل بنر عالی و منصفانه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای!!!!!


... ***جهت نمایش تبلیغات خود در بزرگترین و معتبرترین سیستم تبلیغات اینترنتی به ادرس زیر مراجعه کنید*** ...
آدرس
www.novinbanner.mihanblog.com
... ***اگر بنر ندارید ما برایتان بنر رایگان طراحی میکنیم*** ...
... ***اگر میخواهید با صدا ها سایت و وبلاگ تبادل بنر کنید به ما بپیوندید*** ...
... ***نوین بنر محلی برای تجمع وبمسترهای حرفه ای هرچه سریع تر به ما بپیوندید*** ...
حمید رضا
چهارشنبه 31 تیر 1388 09:46 ق.ظ
جك و لطیفه های جذاب ، خطای دید ، مسأله های هوش وریاضی ، پیامك های سركاری و ..... به سایت ما رجوع كنید.
ایرانی نیک
چهارشنبه 31 تیر 1388 09:20 ق.ظ
سلام
از دیدن وبلاگت خوشحال شدم . راستش اومدم دعوت کنم ازت که با این وبلاگ پربازدید بیای و این رو تبدیل به یه سایت کنی که هم خیلی با کلاسه و هم اینکه بازدیدکننده تا اسم سایت میاد خیلی بهتر برای بازدید میاد توی وبلاگت . اگر مایل باشی تیم ما میتونه این کار رو برات تنها با پرداخت 7000 تومان در سال انجام بده و یه دونه دامین به این شکل : ir .اسم سایت شما .www رو برات آماده کنه تا هر کسی اسم سایتت رو زد سایتت بالا بیاد .
اگر خواستی تلفن بزن یا اینکه برو توی سایت شرکتمون و سفارش ثبت دامین بده . در کمتر از چند ساعت وبلاگت تبدیل به سایت میشه .
تلفن : 09153052972
اگه سوالی داشتی ایمیل بزن به این آدرس : iransohrab@gmail.com
اینم آدرس سایت شرکتمون : www.iraninic.com

تاحالا هم بیش از 60 وبلاگ توی بلاگ اسکای از طریق شرکت ما به سایت تبدیل شدن . تو هم یکی از افراد جدید باش .
منتظرت هستم .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر